Category: Rock

8 Replies to “ Si Tu Te Lasses De MAimer - Bela Babai - Sérénade Tzigane (Vinyl, LP) ”

  1. Ministri i Infrastrukturës, i cili vjen nga radhët e AAK-së, Pal Lekaj, ka thënë se partia në të cilën gjendet nuk është e gatshme që ta pranojë kushtin e LDK-së, për demarkacionin. Ai në një përgjigje për Insajderi, tha se AAK-ja është në gjendje që të pranojë të rrëzohet qeveria, vetëm e vetëm që demarkacioni [ ].
  2. Nov 14,  · Pero es que ya no puedo más Quise borrarte, olvidarte Pero te vuelvo a recordar Todos los días Salgo a caminar Hago mil cosas pa' no pensar Me lleno de adornos Sufro de trastornos Siempre te quiero llamar No quiero nada, nada, nada Y es que soy tan complicada Ay, ay, ay de mí De este amor que se metió y que se dispara Se contagia y te reclama Ay, ay, ay, de mí De .
  3. Pas dështimit të Kosovës për t’u anëtarësuar në Interpol, kanë filluar edhe reagimet e deputetëve të Kosovës. Është deputeti Ilir Deda i cili ka thënë se dështimi i anëtarësimit në Interpol është goditja e radhës që e merr Kosova, pas debaklit për anëtarësim në UNESCO. Deda ka thënë se sa i përket vendimmarrësve tanë, më [ ].
  4. David Beckham është duke i përshpejtuar përpjekjet për ta transferuar Lionel Messin në klubin e vet në MLS, Inter Miami. Beckham e ka dërguar sekserin e vet Paul McDonough në Londër për të biseduar me babanë e superyllit të Barcelonës, Jorge, sipas The Sun. Ish-ylli i Manchester Unitedit dhe Anglisë ka synime të mëdha si [ ].
  5. Si tú me dejas Letra: Por qué te vas, por qué te alejas, fue sin querer, que tu orgullo herí. Qué voy a hacer, si tú me dejas, sin tu amor, qué será de mí.. Ya un sol no habrá, como el de ayer, ni un cielo azul, ni un atardecer. Ya no he de ver.
  6. Thonë që një aksesor i vetëm, mund të sjellë në vete gjithë veshjen. Ata që e thonë, kanë të drejtë. Çantat e mëposhtme, jemi të bindur, do të kthejnë koka dhe do t’ju kthehen në shqetësim sepse të gjithë do t’ju pyesin ku e ke marrë.
  7. Ay, ay, ay de mi De este amor que se metió y que se dispara Se contagia y te reclama. Ay, ay, ay, de mi De este amor que se me incrusta como bala Que me ahorca y que me mata. Todo sería diferente si tú me quisieras. Debo frenar Por que no puedo más Me duele todo Y es que me dijo el psiquiatra Yo se que es mejor, que me olvide de tu cara.
  8. Jul 04,  · Si tu me besas victor manuelle con letra - Duration: Cuanto A Que Te Olvido Estreno - Duration: Música De Banda: Tema 13,, views. Language: English Location.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *